Entra Design Awards 2018
Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz

Ilość pomysłów oraz inspiracji drzemiąca wśród projektantów wnętrz oraz architektów jest nieskończona. Chcemy wydobyć tą kreatywność i zachęcić do przekraczania twórczych granic. Tematem przewodnim konkursu jest wykorzystanie drzwi wewnętrznych oraz wewnętrznych wejściowych w mieszkaniach oraz obiektach publicznych. Chcemy zachęcić was do pokazania, że drzwi to nie tylko element funkcjonalny, ale także mogący stanowić ozdobę pokoju, holu, korytarza, hotelu, czy też innego obiektu.
Nadesłane prace będą oceniane przez specjalnie dobrane, różnorodne w swoich zainteresowaniach jury.
Zatem do dzieła!

NAGRODY:

dodatkowo 1 miejsce otrzyma voucher na promocję usług projektowych w homebook.pl — ufundowane przez homebook.pl; oraz każdy z zwycięzców otrzyma najnowsze wydanie Homebook Design vol.5

ZADANIE KONKURSOWE:
Opracowanie propozycji wnętrza mieszkania lub przestrzeni wspólnej (np. biuro, hotel, klatka schodowa, restauracja czy też inne budynki użyteczności publicznej) z wykorzystaniem produktów marki ASILO, ENTRA oraz GRADARA.

DO KOGO ADRESOWANY JEST KONKURS?
Konkurs adresowany jest do architektów, projektantów wnętrz ale też osób pasjonujących się projektowaniem wnętrz, które do projektowania zapala impuls designu.

TERMINARZ:
                

JURY:
Tak jak w poprzednich edycjach Jury złożone jest z grona osób w różny sposób zaangażowanych w twórczość architektoniczną.

 

  Jan Raniszewski — inż. architekt, twórca m.in projektu Placu Przyjaciół Sopotu,   Akademii Polonijnej w Częstochowie. Właściciel i główny projektant 3A Studio, zajmujące pierwsze miejsca w ogólnopolskich konkursach na aranżacje budynków. Juror konkursów Entra Exellence Award 2015 i 2016 roku.

 

  Katarzyna Zając — projektantka i stylistka wnętrz. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych
  w Poznaniu. Obecnie związana z firmą VOX w obszarze projektowania salonów, visual merchandisingu.

 

 Zuza Dominów – od 2003 zawodowo spełnia się w branży wyposażenia wnętrz. Pracowała w magazynach wnętrzarskich, ale od 7 lat związała swoje życie z Internetem. Wielki fan realizacji i projektów polskich architektów/projektantów/designerów, zwolenniczka powrotu tradycyjnego rzemiosła i „drugiego” życia budynków.


 Agnieszka Puchyr - mgr inż. architekt, Członek zarządu Stowarzyszenia Architektów Polskich w Rzeszowie oraz Rady w Podkarpackiej Okręgowej Izbie Architektów. Dyrektor Generalny w biurze architektonicznym Urban Project sp. z o.o. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej i Politechniki Krakowskiej. Studiowała w USA na University of Tennessee. W wirtualnym świecie - Pani Dyrektor, pisze o architekturze, robi zdjęcia, inspiruje.

 

JAK ZGŁOSIĆ PROJEKT DO KONKURSU?
Projekty na konkurs należy zgłaszać mailowo na adres: marketing@entra.pl Załączone pliki muszą spełniać następujące wymagania:
1 – Zdjęcia w formacie jpg, tiff rozdzielczości 3500x2500 pikseli.
2 – Opis projektu w dokumencie WORD lub PDF o długości nie przekraczającej 800 znaków alfanumerycznych. Opis powinien zawierać ideę projektu.
3 – Przesłanie danych uczestnika obejmujących: imię, nazwisko, adres korespondencyjny, telefon, adres e-mail.
4 – Zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w Unii Europejskiej regulacjami prawnymi w zakresie ochrony danych osobowych (ochrony osób i innych podmiotów związanej z przetwarzaniem ich danych).

REGULAMIN
Regulamin konkursu do pobrania: edaregulamin2018

FAQ
Tutaj znajdziesz dodatkowe informacje odnośnie konkursu.

KONTAKT
W przypadku dodatkowych pytań odnośnie konkursu bardzo prosimy o kontakt na adres e-mail: marketing@entra.pl lub pod nr. telefonu: +48 512 413 654

Główny patron medialny:

Patronat medialny: