Budynek apartamentowy

Gdynia

W mieście portowym Gdynia, w kameralnej i pełnej zieleni okolicy powstał przepiękny budynek mieszkalny. Budynek wyróżnia się przemyślanym designem, bogactwem zastosowanych rozwiązań architektonicznych, przestrzennymi tarasami i ciekawie wkomponowanymi przeciwsłonecznym okiennicami.

Niska, kameralna zabudowa doskonale komponuje się z wszechobecną zielenią gwarantującą odprężenie i ciszę. Do wykończenia klatki schodowej użyto materiałów, które nawiązują i wprowadzają do środka budynku otaczającą naturę. Na posadzce użyto naturalnego kamienia – granitu, zaś na suficie widoczne są deski w naturalnej okleinie drewnianej.

Aby zapewnić mieszkańcom ciszę i bezpieczeństwo, inwestor zdecydował się na drzwi GRADARA HIGHLINE z ościeżnicą ukrytą w wersji VERTE. Drzwi i zabudowa ścienna zostały wykonane na niestandardową wysokość, oraz z wykorzystaniem okleiny naturalnej, co dodatkowo podkreśliło spójność w wykończeniu klatki schodowej.

Dossier realizacji

Miejscowość: Gdynia
Osiedle: Budynek apartamentowy wielorodzinny
Deweloper: Inwestor prywatny

Architekt: ARCH- DECO sp. z o.o

ARCHDECO to biuro architektoniczne założone w 1989 roku przez Zbigniewa Reszkę, założyciela Twórczości Architektonicznej w Gdańsku oraz Michała Baryżewskiego, stypendystę Fulbrighta w USA, oferujące kompleksową obsługę projektową inwestycji budowlanych w zakresie architektury i wnętrz począwszy od faz przygotowawczych inwestycji po nadzorowanie i prowadzenie budowy łącznie z zastępstwem inwestorskim, generalnym wykonawstwem.

Zakres realizacji: Dostawa i montaż drzwi Gradara Highline
Produkty: Gradara HIGLINE
Data realizacji: Październik 2020

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz