Astra Park

Gdańsk, osiedle Jasień

Osiedle budynków mieszkaniowych zlokalizowanych w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Jasień. Architektura budynków, jak i zlokalizowana na osiedlu strefa rozrywki, nawiązują swoim designem do idei obserwacji gwiazd i kosmosu. Stąd też nazwa ASTRA PARK. Wyjątkowość miejsca podkreśla malownicze oczko wodne, otoczone ławeczkami i alejkami spacerowymi, teleskopy oraz kosmiczny plac zabaw. Całość wkomponowana została w otaczającą osiedle zieleń.

Pracę na inwestycji rozpoczęły się od dostosowania produktu do wymogu projektu, co nie okazało się, aż takie trudne. Wybrane zostały drzwi GRADARA TREND w dekorze z grupy 3D WOOD, ze względu na trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

W trakcie prowadzenia inwestycji produkt musiał zostać dostosowany jeszcze bardziej, gdyż pojawił się fakt różnic w wysokościach podłóg pomiędzy mieszkaniem,a klatką schodową. Zasugerowaliśmy, aby drzwi GRADARA TREND zostały dostosowane produkcyjnie poprzez wykonanie dłuższych listew od strony mieszkania.

Drzwi zyskały uznanie w oczach inwestora, który podkreślił, iż przy odpowiedniej cenie drzwi prezentują się niebywale okazale i są solidnie wykonane i zamontowane.

Dossier realizacji

Miejscowość: Gdańsk
Osiedle: Astra Park
Deweloper: ACTIVA
ACTIVA

Wiodący deweloper z Pruszcza Gdańskiego, którego realizacje to wysokiej jakości osiedla domków jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i handlowych, a także osiedla mieszkaniowe. Realizowane przez nich projekty wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego.

Architekt: GLD-architekci - A.E.Marszałkowscy oraz Wojciech Nowacki

Zakres realizacji: dostawa i montaż drzwi wewnętrznych wejściowych do apartamentów
Produkty: GRADARA TREND
Data realizacji: rozpoczęcie w 2017 – planowane zakończenie 2019 rok.

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz