Baltiq Plaza w Gdyni

Gdynia, Baltiq Plaza

BALTIQ PLAZA wyznacza nowy kierunek rozwoju Gdyni. Wprowadza w przestrzeń miasta świeżość, energię, nowoczesną i funkcjonalną zabudowę. Inwestycja to komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty, a także powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie. Budynek znajduje się w samym centrum młodego miasta, tuż obok Teatru Muzycznego, na najważniejszej i najbardziej znanej ulicy Świętojańskiej.

Inwestycja Baltiq Plaza była znacząca w powstawaniu linii produktowej GRADARA. Wymaganiem inwestora było stworzenie drzwi wejściowych nie tylko na ościeżnicy ukrytej, ale również w wersji verte tzn. otwieranych do środka mieszkania. Zaprojektowane drzwi są pierwszymi drzwiami antywłamaniowymi w klasie RC3 na ościeżnicy ukrytej. I tak jak inwestycja Baltiq Plaza została ogłoszona Budową Roku 2015, tak drzwi GRADARA HIGHLINE zdobyły najważniejsze wyróżnienie w swojej branży ZŁOTY MEDAL targów BUDMA w 2016 roku oraz 2018 jako drzwi przeciwpożarowe.

O innowacyjności drzwi świadczy również możliwość wykończenia ich różnymi materiałami wykończeniowymi. Ościeżnica ukryta pozwala na zastosowanie zarówno takich samych jak i różnych materiałów wykończeniowych do skrzydła drzwiowego i płaszczyzny ściany. Odpowiednio skonstruowane aluminiowe profile dekoracyjne drzwi pozwalają na idealne licowanie płaszczyzn ściany i skrzydła drzwiowego, jednocześnie chroniąc narożniki przed uszkodzeniem mechanicznym. Projektanci zatem mogli uwzględnić różne materiały na drzwiach i na ścianie jak szkło, spieki ceramiczne, fornir oraz tapety.

Dossier realizacji

Miejscowość: Gdynia
Osiedle: Baltiq
Deweloper: Moderna Holding
Moderna Holding

Deweloper specjalizujący się w budowach luksusowych i ponadczasowych nieruchomości. Podejmuje trudne wyzwania, wybierając najbardziej atrakcyjne lokalizacje w ścisłym centrum miast. Do realizacji inwestycji podchodzi w sposób kompleksowy, dostarczając nowoczesne usługi zapewniające pełen komfort użytkowania. Na swoim koncie ma m.in. apartamentowiec LightHouse, prestiżowa Kamienica Moderna oraz budynek Baltiq Plaza.

Architekt: Współpracujący z deweloperem

Zakres realizacji: dostawa i montaż drzwi wewnętrznych wejściowych do apartamentów
Produkty: GRADARA HIGHLINE
Data realizacji: listopad 2015

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz