Bydgoska 35

Toruń

Nieopodal centrum miasta Toruń powstał wielorodzinny budynek, który zewnętrzną elewacją będzie nawiązywać do stylu okolicznych budynków przy zachowaniu nowoczesnego wyglądu.

Budynek powstaje w „Budkowskim Przedmieściu” znanej części miasta, która obecnie odzyskuje swój nowy wygląd. Inwestor chciał, aby budynek jak i jego wewnętrzna część oddała klimat i prestiż tego miejsca, jednocześnie nadając mu lekki industrialny klimat.

Podobne wymagania miał co do drzwi, dlatego do tej inwestycji zostały dobrane drzwi wewnętrzne wejściowe GRADARA TREND STEEL na ościeżnicy stalowej, wykończone w dekorze Dąb Gold Craft. Ościeżnica od strony klatki schodowej schowana jest pod elegancką zabudową, zaś od strony mieszkania szara ościeżnica nadaje nieco industrialnego wyglądu.

Dossier realizacji

Miejscowość: Toruń
Osiedle: Bydgoska 35
Deweloper: Kudlińscy Developer
Kudlińscy Developer

Ogólnobudowlana firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizującą się w budowie budynków mieszkalnych, wielorodzinnych.

Architekt:

Zakres realizacji: Dostawa i montaż drzwi Gradara Trend Steel
Produkty: Gradara TREND STEEL
Data realizacji: I kwartał 2022

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz