Cristal Park

Warszawa, Mokotów

Inwestycja Cristal park zlokalizowana jest na Warszawkim Mokotowie u podnóża Skarpy Wiślanej. Koncepcja inwestycji nawiązuje do przedwojennej idei miasta – ogrodu, wyjątkowej dzielnicy, która łączy wielkomiejski styl życia z kameralną atmosferą niskiej, otoczonej zielenią zabudowy.

Architektura inwestycji nawiązuje stylem do postmodernizmu, łączącego cechy współczesnych trendów. Inwestor zdecydował się na montaż GRADARA TREND STEEL, które wpasowują się w styl budynku, podkreślając jednocześnie jego nowoczesne oblicze.

Na potrzeby inwestycji skrzydła drzwi zostały wykończone różnym dekorem po dwóch stronach: fornirem naturalnym od klatki schodowej oraz melaminą w kolorze białym od strony mieszkania. Dodatkowo na życzenie klienta ościeżnice stalowe zostały wykonane w kolorze czarnym. Pozwoliło to wpasować się w styl klatki schodowej oraz indywidualny charakter wnętrza mieszkania.

Całość zabudowy zwieńczyły deski opaskowe w kolorze czarnym oraz płyciny w fornirze naturalnym, które zostały zainstalowane pod sufitem. Dodało to elegancji i podkreśliło nietuzinkową aranżację inwestycji.

Dossier realizacji

Miejscowość: Warszawa
Osiedle: Cristal Park
Deweloper: APM DELEVOPMENT
APM DELEVOPMENT

APM Development to grupa deweloperska składająca się ze spółek celowych powoływanych do realizacji inwestycji mieszkaniowych. Zarząd APM tworzą doświadczeni przedsiębiorcy, od lat związani z rynkiem nieruchomości i sektorem budowlanym, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się realizacji kolejnych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Architekt: Współpracujący z firmą APM DEVELOPMENT

Zakres realizacji: dostawa drzwi wewnętrznych wejściowych do apartamentów
Produkty: GRADARA TREND STEEL
Data realizacji: planowane zakończenie II kwartał 2020

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz