DEO PLAZA

Gdańsk, Wyspa spichrzów

W sercu miasta Gdańsk, na północnym cyplu Wyspie Spichrzów powstał wyjątkowy kompleks budynków DEO PLAZA. To unikatowe miejsce, z jednym najbardziej pożądanych widoków w Gdańsku: na Żuraw, Zieloną Bramę i Bazylikę Mariacką.

Na powierzchni użytkowej powstały komfortowe apartamenty mieszkalne, apartamenty inwestycyjne i luksusowy, czterogwiazdkowy hotel. Zaprojektowany kompleks kontynuuje starogdański styl architektoniczny, wzbogacony elementami nowoczesnego wykończenia.

Aby dopełnić obraz luksusowej inwestycji Inwestor zdecydował się na montaż drzwi GRADARA, które zostały specjalnie przygotowane pod zamówienie klienta. Drzwi wyposażone są w kontrolę dostępu oraz na życzenie klienta zostały wykończone fornirem naturalnym, bejcowanym i lakierowanym. Do części apartamentowej inwestor zdecydował się na drzwi GRADAR OPTIUM FIRE i drzwi wewnętrzne wejściowe montowane w ościeżnicy ukrytej w wersji VERTE - GRADARA HIGHLINE FIRE z zabudową ścienną w kolorze drzwi.

 

Dossier realizacji

Miejscowość: Gdańsk
Osiedle: Kompleks Budynków DEO PLAZA
Deweloper:

Architekt: KD Kozikowski Design

KD Kozikowski Design to autorska pracownia architektoniczna architekta Marcina Kozikowskiego, wykonująca projekty wielobranżowe: budynków użyteczności publicznej, budownictwa mieszkaniowego, rewitalizacji obiektów zabytkowych. Poprzez udział w konkursach realizowanych dla najważniejszych obiektów KD Kozikowski Design wyznacza nowe trendy w przestrzeni miasta. Te zaprocentowały również pojawieniem się ciekawej architekturą m.in. w obszarze rewitalizacji Starego Miasta Gdańska.

Zakres realizacji: dostawa i montaż drzwi wewnętrznych wejściowych
Produkty: Gradara Highline Fire, Gradara Optimum Fire
Data realizacji: -

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz