Realizuj swoje inwestycje z firmą Entra.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży drzwiowej, dobieramy rozwiązania dostępne w naszej ofercie do wymagań zapytania inwestycyjnego. Przyjmujemy zapytania ofertowe, zapewniamy profesjonalne doradztwo i w razie potrzeby weryfikujemy dokładnie zestawienie stolarki. Wspieramy w całym procesie obsługi inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi wejściowych wewnętrznych GRADARA. Pomożemy zrealizować Twoją inwestycję.

Poznaj drzwi GRADARA

Kluczowe atuty

Zobacz proces składania zapytania

Prześlij nam zestawienie stolarki. Pamiętaj:
Wycena powinna dotyczyć produktów zbliżonych do oferty Gradara.
Jeśli nie zostaną wskazane konkretne produkty Gradara dział wycen wyceni produkty zbliżone.
Wskaż wykończenia. W przypadku braku informacji o wykończeniach zostaną dobrane one przez dział wycen i cena ostateczna może ulec zmianie.
Napisz, czy w wycenie ma być uwzględniony montaż.
Sprawdź, czy dostałeś na maila potwierdzenie wysłania zapytania o wycenę.

Złóż zapytanie

Zapytanie dotyczy przetargu?

Aby zapoznać się z zakresem przetwarzania danych kliknij tutaj

Czy chcesz aby wysłać Ci katalog w wersji papierowej ?

Dział Inwestycji

jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Dobieramy rozwiązania dostępne w naszej ofercie do wymagań zapytania inwestycyjnego, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży drzwiowej. Przygotowywane przez nas wyceny realizowane są w możliwe najkrótszym czasie. Jeśli mamy wątpliwości kontaktujemy się z klientem w celu doprecyzowania szczegółów wyceny. Dokonujemy wycen na inwestycje hotelowe, do apartamentowców, mieszkaniowe, do centrum handlowo-usługowych, banków oraz obiektów użyteczności publicznej.

Proces obsługi inwestycji zaczyna się już od wyceny, w której bierzemy udział. Nasze doświadczenie produktowo-techniczne daje klientom pewność co do właściwości wybieranego przez nich rozwiązania. W razie potrzeby weryfikujemy zestawienia stolarki w odniesieniu do architektury budynku.

Złóż zapytanie on-line