Osiedle Lunar

Pruszcz Gdanski

Kameralne osiedle LUNAR, schowane pośród zieleni w niskiej zabudowie to kolejna inwestycja dewelopera ACTIVA w Pruszczu Gdańskim. Jego nazwa wzięła się od kalendarza księżycowego, którego wygląd inwestycji oddaje jego charakter. Inwestycja składa się z czterech budynków w typowej zabudowie wielorodzinnej, w tym jednego w zabudowie szeregowej z mieszkaniami dwupoziomowymi oraz domów z garażami w dwóch szeregach.

Możliwości dopasowania drzwi do wymogów budowy, jakość wykonania, uznanie w oczach klientów oraz fachowe doradztwo to tylko niektóre elementy, które sprawiły, że deweloper ACTIVA ponownie zdecydował się na drzwi GRADARA.

Do najnowszej inwestycji wybrana została nasza nowość, drzwi GRADARA TREND na ościeżnicy stalowej. Ościeżnica jest schowana pod elegancką obudową od strony korytarza, tworząc wyjątkową aranżację klatki schodowej. Ościeżnica stalowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, a na życzenie dewelopera została pomalowana na metaliczny kolor RAL 7048. Dodatkowo na krawędzi skrzydła drzwi zostało wypalone laserem logo dewelopera.

Dossier realizacji

Miejscowość: Pruszcz Gdański
Osiedle: Lunar
Deweloper: ACTIVA
ACTIVA

Wiodący deweloper z Pruszcza Gdańskiego, którego realizacje to wysokiej jakości osiedla domków jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i handlowych, a także osiedla mieszkaniowe. Realizowane przez nich projekty wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego.

Architekt: Współpracujący z firmą ACTIVA

Zakres realizacji: dostawa i montaż drzwi wewnętrznych wejściowych do apartamentów
Produkty: Gradara Trend Steel
Data realizacji: Maj-Czerwiec 2020

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz