Młody Straszyn

Straszyn

Osiedle zlokalizowane na malowniczym wzgórzu z widokiem na Dolinę Raduni. Wykonane w standardzie gwarantującym wszelkie miejskie udogodnienia jak sklepy i biura, plac zabaw dla dzieci.

Cechą charakterystyczną osiedla jest również wykończenie klatki schodowej. Drzwi GRADARA TREND, które zostały użyte świetnie wpisały się w wymagania inwestora. To co jednak okazało się najbardziej istotne to czas montażu. Ten musiał zostać wykonany w bardzo szybkim tempie, co było możliwe dzięki konstrukcji ościeżnicy. Systemowe rozwiązanie drzwi GRADARA Trend pozwoliło trzem ekipom montażowym zamontować drzwi w ciągu niemalże trzech dni.  

Dossier realizacji

Miejscowość: Straszyn
Osiedle: Młody Straszyn
Deweloper: NEX-BUD Sp. z o.o.
NEX-BUD Sp. z o.o.

NEX-BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała na początku 2006 r., jako spółka celowa grupy NEXUM. Zespół pracowników stanowi grupa specjalistów mających bogate doświadczenie na rynku deweloperskim i budowlanym. Firma NEX-BUD zrealizowała m.in. Hotel Haffner w Sopocie.

Architekt: współpracujący z firmą NEX-BUD

Zakres realizacji: dostawa i montaż drzwi wejściowych do mieszkań
Produkty: GRADARA TREND
Data realizacji: etap II Inwestycji - 2017/2018 rok

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz