NOVA DOLNA

Warszawa

Drzwi Gradara Elegance, które zostały wybrane do montażu na inwestycji, zyskały najpierw uznanie w oczach architekta projektującego budynek, a następnie inwestora.

W związku z tym, iż jest to bardzo prestiżowa inwestycja, inwestor miał wobec drzwi wejściowych duże wymagania. Drzwi oprócz posiadania odpowiednich cech technicznych musiały też prezentować się efektownie, dlatego do wykończenia został użyty fornir naturalny.

Aby sprostać wysokim wymaganiom inwestora, skrzydła GRADARA ELEGANCJE zostały wyposażone w automatyczny próg opadający - gwarantujący uszczelnienie pod drzwiami oraz zabudowy ścienne sięgające aż do sufitu. Całość została zwieńczona profilami ShadowLine, co daje niesamowity efekt szyku i elegancji.

Dossier realizacji

Miejscowość: Warszawa
Osiedle: Nova Dolna
Deweloper: VG Capital
VG Capital

VG Capital od 11 lat realizuje inwestycje deweloperskie w Kołobrzegu, Warszawie oraz w pozostałych regionach Polski. Każda nasza inwestycja idealnie wpisuje się w nowoczesną przestrzeń miejską i jest dopasowana do oczekiwań dzisiejszego Klienta.

Architekt: Współpracujący z firmą VG Capital

Zakres realizacji: dostawa i montaż drzwi wewnętrznych wejściowych
Produkty: Gradara Elegance
Data realizacji: Grudzień 2019

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz