Nowe Koszary

Tczew

Osiedle Nowe Koszary to najnowszy projekt działającego od wielu lat na tczewskim rynku dewelopera Home-4you.pl. Inwestor miał wobec drzwi wejściowych spore wymagania. Musiały prezentować się efektownie i posiadać odpowiednie cechy techniczne.

Inwestor podszedł do projektu bardzo indywidualnie, doceniając wyjątkowość miejsca, w którym powstają budynki. Dbając o każdy szczegół, deweloper chciał, aby inwestycja wyróżniała się nie tylko praktycznymi rozwiązaniami architektonicznymi, ale jakością i wysokim standardem wykonania.

Aby sprostować wysokim wymaganiom inwestora, dobrane zostały drzwi GRADARA ELEGANCE z zabudową ścienną sięgającą aż do sufitu. Profile ShadowLine na zabudowie prezentują się efektownie. Zaś odpowiednie parametry drzwi tzn. wysoka izolacja akustycznaRw 37dB oraz klasa antywłamaniowa RC3, zapewnią komfort i spokój mieszkańcom inwestycji.

Dossier realizacji

Miejscowość: Tczew
Osiedle: Nowe Koszary
Deweloper: Home-4you.pl
Home-4you.pl

Swoją działalność Home-4you zaczęło w 2004 roku w Skandynawii, na polskim rynku działa od 2007 roku. Na początku swojej działalności specjalizowała się w budowie domów jedno – dwu rodzinnych. Wraz z rozwojem firmy oraz wzbogacaniem doświadczenia deweloperskiego powiększały się budowane inwestycje.

Architekt:

Zakres realizacji: Dostawa i montaż drzwi Gradara Elegance
Produkty: Gradara ELEGANCE
Data realizacji: I kwartał 2022

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz