O nas

Entra Sp. z o.o.

Historia firmy Entra sięga ponad 30 lat.

Przez te lata staliśmy się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki otworowej. Jesteśmy producentem wysokiej jakości drzwi wewnętrznych Asilo i Entra oraz wejściowych wewnętrznych Gradara. Nasze drzwi są znane i doceniane przez klientów, architektów, projektantów wnętrz oraz kapituły branżowych konkursów. Idea tworzenia solidnych i ciekawych drzwi, które będą inspirować jest silnie zakorzeniona w naszej tradycji. Obserwujemy trendy w stolarce otworowej na całym świecie, analizujemy nowe dostępne materiały, procesy obróbki. Nie boimy się ciekawych form wzorniczych i zastosowania ich w naszych projektach.

Entra w liczbach

k

sprzedanych drzwi w ciągu roku

k

klientów obsługiwanych w ciągu roku

pracowników zatrudnionych w 2 zakładach produkcyjnych

14

zdobytych nagród

54

linie produktowe

Entra polska myśl techniczna

Naszą działalność produkcyjną od lat opieramy o wieloletnie doświadczenie

Tworzymy unikalne rozwiązania, które na stałe wpisują się w rynek polski i zagraniczny. Jak pierwszy w Polsce rozpoczęliśmy produkcję drzwi z MDF, wprowadziliśmy do sprzedaży najbardziej popularną ościeżnicę regulowaną,w 2014 roku opatentowane przez nas rozwiązanie ościeżnicy ukrytej. W 2016 roku jako pierwsi w Polsce pokazaliśmy drzwi wewnętrzne wejściowe na ościeżnicy ukrytej GRADARA HIGHLINE w wersji z odwrotną przylgą o klasie antywłamaniowej RC3. Nasi inżynierowie od lat pracują nad wprowadzeniem nietypowych metod dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas drzwi odznaczają się ciekawym wyglądem, praktycznym wykończeniem, a także funkcjonalnością. A to wszystko przy zachowaniu prostoty montażu.

Nasza historia

 • 1987

  To początki działalności firmy Entra.
  Firma rozpoczyna produkcję bram garażowych

 • 1991

  Firma Entra rozpoczyna produkcję domów modułowych.
  Tworzone są całe budynki w tym schody i drzwi. Powstaje pierwszy park maszynowy firmy Entra z nowoczesnymi specjalistycznymi maszynami. Produkowane są pierwsze drzwi w Polsce na ościeżnicy regulowanej.

 • 1998

  Entra zajmuje się produkcją tylko drzwi i schodów.
  Pod tym kątem zostaje stworzony nowoczesny park maszynowy. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce produkuje drzwi z MDF.

 • 2011

  Powstaje marka ASILO.
  Bazując na wieloletnim doświadczeniu firma Entra tworzy nową linię drzwi o ustandaryzowanych rozmiarach, korzystając z wypracowanych przez lata metod produkcji i proponuje wysoką jakość za rozsądną cenę.

 • 2014

  Ościeżnica Discret.
  Firma Entra wprowadza na rynek ościeżnicę do drzwi ukrytych według własnego pomysłu. Ościeżnica obejmuje cały mur, dzięki czemu jest łatwa w montażu a aluminiowe profile chronią ścianę przed uszkodzeniem.

 • 2015

  Nowa kolekcja drzwi Entra.
  Wprowadzona na rynek nowa linia produktowa oparta tylko i wyłącznie na ościeżnicy ukrytej. Konstrukcja drzwi Entra może udźwignąć całą gamę nietypowych wykończeń od farb poprzez tworzywa sztuczne lub też inne materiały do 4 mm grubości.

 • 2016

  Pierwsza prezentacja GRADARA HIGHLINE.
  Pokazane na targach BUDMA  pierwsze drzwi w Polsce  na ościeżnicy ukrytej, które zdobyły Złoty Medal Targów za klasę antywłamaniowości RC3.

 • 2017

  Entra na targach Made Expo w Mediolanie, stolicy designu.
  Premiera katalogu drzwi wejściowych GRADARA, w tym drzwi GRADARA HIGHLINE zachwyciła włoskich projektantów oraz inwestorów z całego świata.

 • 2018

  Katalog drzwi wejściowych GRADARA.
  Wdrożenie do sprzedaży linii produktowej GRADARA, obejmującej drzwi PPOŻ, z akustyką 37dB oraz klasą antywłamaniowości RC3 na ościeżnicach ukrytych oraz widocznych. Rozbudowa parku maszynowego. wyodrębnienie linii produkcyjnej ościeżnic ukrytych.

 • 2019

  Nowe modele drzwi GRADARA.
  Kolekcja drzwi GRADARA została poszerzona o dwa nowe modele: BASIC STEEL - drzwi z podstawową ościeżnicą stalową oraz TREND STEEL - drzwi z ościeżnicą stalową, z tunelem i deskami opaskowymi.

Kalendarz wydarzeń

07.10.2019

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz 2019

entra warsaw home 2019

Dziękujemy za inspirujące spotkania i rozmowy.

30.03.2018

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz

warsaw home 2018

Targi już za nami, dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

27.02.2018

Relacja Targi Budma 2018

Zapraszamy do obejrzenia premiery drzwi GRADARA podczas Targów Budma 2018 Więcej

04.09.2017

Entra na targach Made Expo 2017 w Mediolanie

Sprawdź co przywieźliśmy do stolicy designu.Więcej./

Nagrody i wyróżnienia

gazele biznesu dla firmy entra
Dobry wzór
złoty medal Gradara
Złoty medal budma 2016
Złoty medal 2014
Dobry Design 2018 Gradara Highline
Entra Gazele Biznesu 2015 i 2017
Entra Gepard Biznesu 2015 i 2017
Diament Forbes 2019 dla firmy ENTRA
Entra diament stolarki