OLIVA KONCEPT

Gdańsk, Oliwa

Olivia Koncept to wyjątkowy kompleks apartamentowców usytuowanych w jednej z najstarszych dzielnic Gdańska – Oliwy. Budynki skryte są w zieleni, tuż ponad starą częścią dzielnicy. Wille swoim ceglanym wyglądem idealnie współgrają z zielonym otoczeniem, nawiązując do zabytkowych zabudowań Oliwy.

Oliwa zachwyca swoimi starymi kamienicami, z daleka widać wyróżniające się swoim kolorem cegły i stare ceramiczne dachówki. Nowe budynki, chociaż tworzone zgodnie z nowoczesnymi trendami, miały z założenia współgrać właśnie ze starym klimatem zabytkowego otoczenia.

Apartamentowiec wyróżnia się kolorem i ułożeniem elewacji. Fasady zostały uzupełnione o ciemnoszare płytki, dodatki w kolorze matowej czerni oraz duża ilość szklenia, która odbija otaczający krajobraz, sprawia, że budynki już z daleka zachwycają swoim wyglądem. Klatki schodowe i inne części utrzymano w stylu modern elegant. Wykonawca zadbał o najmniejsze detale.

Do inwestycji zostały dobrane drzwi GRADARA ELEGANCE z zabudową do sufitu po stronie klatki schodowej. Drzwi o niestandardowej wysokości 220cm, wykończone naturalnym fornirem i matowym lakierem. Dodatkowo wszystkie drzwi były dwukolorowe, tzn. po stronie Apartamentu kolor był dobierany indywidualnie przez Inwestora lub właściciela mieszkania. Dzięki ścisłej współpracy z Pracownią Architektoniczną oraz Zespołem Realizacyjnym na budowie udało się osiągnąć niepowtarzalny efekt wizualny przy zachowaniu wszystkich wymaganych parametrów drzwi, tzn. klasy antywłamaniowej RC3 oraz wysokiej izolacji akustycznej – Rw 37dB, co niewątpliwie będzie miało wpływ na komfort użytkowania drzwi przez wiele lat.

Dossier realizacji

Miejscowość: Gdańsk
Osiedle: Oliva Koncept
Deweloper: Budner Inwestycje
Budner Inwestycje

Budner Inwestycje Sp. z o.o. to jedna ze spółek należących do grupy kapitałowej BUDNER, prowadzącej działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomości. To firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży, ugruntowany wizerunek sprawdzonego i zaufanego inwestora oraz dewelopera.

Architekt: Arch-Deco

Zakres realizacji: Dostawa i montaż drzwi wewnętrznych wejściowych
Produkty: GRADARA ELEGANCE
Data realizacji: Maj 2021

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz