Osiedla Stella

Pruszcz Gdanski

W północno-zachodniej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego, w otoczeniu terenów zielonych powstało kameralne osiedle Stella. To projekt, który charakteryzuje się innowacyjnością oraz pomysłowością, zrealizowany w wysokim standardzie.

Deweloper z łatwością podjął decyzję o ponownym wyborze modelu Gradara Trend, który cieszy się powszechnym uznaniem wśród inwestorów, jak i właścicieli mieszkań. Na inwestycji zostały również zamontowane drzwi Gradara Trend w wersji przeciwpożarowej m.in do strefy komórek lokatorskich. 

Drzwi zostały wykończone w dekorze Dąb Gold Craft z grupy 3D WOOD, zaś deski opaskowe od strony korytarza kolorem czarnym. Połączenie to dało niesamowity efekt końcowy, który podkreśla nowoczesny projekt klatek schodowych jak i całego osiedla.

Dossier realizacji

Miejscowość: Pruszcz Gdański
Osiedle: Stella
Deweloper: ACTIVA
ACTIVA

Wiodący deweloper z Pruszcza Gdańskiego, którego realizacje to wysokiej jakości osiedla domków jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i handlowych, a także osiedla mieszkaniowe. Realizowane przez nich projekty wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego.

Architekt: Współpracujący z firmą ACTIVA

Zakres realizacji: dostawa i montaż drzwi wewnętrznych wejściowych do apartamentów
Produkty: Gradara Trend
Data realizacji: Kwiecień 2020

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz