Stara Fabryka

Włocławek

STARA FABRYKA to kameralny budynek, którego nowoczesna bryła idealnie wpisuje się w aktualne trendy architektonicznie. Tak w skrócie można opisać najnowszą inwestycję dewelopera KAMARO.

Wymaganiem inwestora było, aby drzwi wejściowe pasowały nie tylko do nowoczesnego charakteru inwestycji, ale odzwierciedlały również wysoką jakość oferowanych (oferowanych) mieszkań. Dla dewelopera ważne były również cechy techniczne jak izolacja akustyczna oraz klasa odporności na włamanie.

Wybrane drzwi wewnętrzne wejściowe GRADARA TREND w dekorze Dąb Gold Craft świetnie wpisały się w stylizację całego budynku, a parametry drzwi, czyli klasa antywłamaniowa RC3 oraz wysoka izolacyjność akustyczna Rw 37dB, niewątpliwie będą miały wpływ na komfort życia mieszkańców.

Dossier realizacji

Miejscowość: Włocławek
Osiedle: Stara Fabryka
Deweloper: KAMARO
KAMARO

Firma Kamaro działa na rynku budowlanym od 1997 roku. W tym czasie firma zrealizowała ponad 150 inwestycji, od remontów obiektów budowlanych po modernizację obiektów zabytkowych i budowę wielu obiektów użyteczności publicznej.

Architekt:

Zakres realizacji: Dostawa i montaż drzwi Gradara Trend
Produkty: Gradara TREND
Data realizacji: I kwartał 2022

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz