Supernova

Pruszcz Gdański

SUPERNOVA to kameralna inwestycja mieszkaniowa w Pruszczu Gdańskim. Nowoczesna elewacja, jak i klatki schodowe, przestronne ogrody nadają inwestycji osobliwego uroku.

Do nowej inwestycji ponownie został ponownie wybrany model TREND. GRADARA TREND dzięki swojej zabudowie idealnie wpasowały się w stylizację nowoczesnej klatki schodowej. Nie była to trudna decyzja, aby kolejny raz wybrać ten sam model drzwi. Na poprzedniej inwestycji drzwi GRADARA zyskały spore uznanie w oczach klientów, a dopasowanie do wymogów budowy znacznie ułatwiło proces montażu.

Dossier realizacji

Miejscowość: Gdańsk
Osiedle: Supernova
Deweloper: ACTIVA
ACTIVA

Wiodący deweloper z Pruszcza Gdańskiego, którego realizacje to wysokiej jakości osiedla domków jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i handlowych, a także osiedla mieszkaniowe. Realizowane przez nich projekty wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego.

Architekt: współpracujący z firmą ACTIVA

Zakres realizacji: dostawa i montaż drzwi wejściowych do mieszkań
Produkty: GRADARA TREND
Data realizacji: 2018 r.

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz