Villa Park Gdynia

Gdynia

W bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdyni powstał wyjątkowy kompleks apartamentowy. Jego nowoczesny charakter wyróżnia się na tle innych budynków.

Klatki schodowe zostały zaprojektowane w nowoczesnym minimalistycznym stylu. Inwestor zdecydował się na montaż drzwi wewnętrznych GRADARA HIGHLINE z ościeżnicą ukrytą verte. Na potrzeby inwestycji drzwi oraz zabudowa zostały wykończone fornirem naturalnym. Drzwi zlicowane z zabudową ścienną idealnie wpasowały się w styl budynku, podkreślając charakter inwestycji.

Dossier realizacji

Miejscowość: Gdynia
Osiedle: Villa Park
Deweloper: UPSIDE PROPERTY
UPSIDE PROPERTY

Architekt:

Zakres realizacji: Dostawa i montaż drzwi Gradara Highline
Produkty: Gradara HIGLINE
Data realizacji: Marzec 2022

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz