Waterlane Island w Gdańsku

Gdańsk

WATERLANE ISLAND, przy ul. Chmielnej 63 w Gdańsku znajduje się nad samym brzegiem Motławy, z widokiem na rzekę i historyczną starówkę Gdańska. Obiekt mieści się w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych, zapewniając swobodny dojazd do najważniejszych atrakcji Gdańska oraz tras wylotowych z miasta

Inwestor miał wobec drzwi wejściowych duże wymagania ze względu na wysoką jakość oferowanych do sprzedaży apartamentów. Oprócz wymogów estetycznych ważne dla projektantów były również cechy techniczne jak akustyka oraz jakość drzwi przeciwpożarowych. Projektanci bardzo wyraźnie sprecyzowali wysokiej jakości wykończenia na drzwiach – wybrany został trudny w produkcji, ale bardzo efektowny fornir naturalny.

Drzwi GRADARA TREND, które zostały użyte w inwestycji świetnie wpisały się w trudne warunki na budowie. Zabudowy na ścianach zostały dopasowane przez montażystów w trakcie montażu drzwi. Możliwość regulacji grubości ościeżnicy wyeliminowała problem nieznacznie różniących się grubości otworów drzwiowych. Zastosowane deski opaskowe z profilem aluminiowym zniwelowały optycznie delikatne krzywizny ścian.

Dossier realizacji

Miejscowość: Gdańsk
Osiedle: Waterlane Island
Deweloper: Allcon Budownictwo
Allcon Budownictwo

Przedsiębiorstwo budowlane Allcon znane jest z rzetelności i solidnych zasad utrzymywanych w trakcie realizacji projektów. Potwierdzeniem tego są przyznane firmie nagrody jak Gazela Biznesu, czy nagrody branżowe przyznawane w ramach konkursu Budowa Roku. Posiada bogate doświadczenie w realizacjach biurowych, mieszkaniowych jak i hotelowych

Architekt: KD Kozikowski Design

KD Kozikowski Design to autorska pracownia architektoniczna architekta Marcina Kozikowskiego, wykonująca projekty wielobranżowe: budynków użyteczności publicznej, budownictwa mieszkaniowego, rewitalizacji obiektów zabytkowych. Poprzez udział w konkursach realizowanych dla najważniejszych obiektów KD Kozikowski Design wyznacza nowe trendy w przestrzeni miasta. Te zaprocentowały również pojawieniem się ciekawej architekturą m.in. w obszarze rewitalizacji Starego Miasta Gdańska.

Zakres realizacji: dostawa i montaż drzwi wejściowych do apartamentów
Produkty: GRADARA TREND
Data realizacji: 2017/2018

Zobacz także

Nie możesz się zdecydować?

Masz wątpliwości czym różnią się poszczególne kolekcje? Zaznacz interesujące Cię modele i porównaj je między sobą. Nasza porównywarka w łatwy i szybki sposób pokaże Ci znaczące różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi wejściowych GRADARA. Jeśli nadal nie wiesz, który model drzwi wybrać, zapraszamy do Cię do odwiedzenia salonu sprzedającego drzwi wejściowe wewnętrzne GRADARA. Są to firmy, które zapewniają fachowe doradztwo oraz montaż. Sprzedawcy w salonie pomogą Ci dobrać odpowiednie wymiary, stronę otwierania, wykonają pomiar na podstawie, którego będziesz mógł zamówić wybrane przez Ciebie drzwi. Ale najważniejsze pomogą Ci wybrać rozwiązania najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.

Zobacz gdzie obejrzysz i kupisz